FORUM EDUKACJI DOMOWEJ PODKARPACIE

Zapraszamy na spotkanie rodzin z Podkarpacia, które realizują obowiązek szkolny w ramach edukacji domowej.

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni Społecznej Kawiarni Klimatycznej w Boguchwale, która sprzyja nawiązywaniu relacji, wymianie doświadczeń. W ramach Forum ED Podkarpacie zapraszamy do udziału w wykładzie połączonym z panelem dyskusyjnym: „Edukacja to relacja” – prowadzenie Przemysław Chruściel Warsztaty.

Będą również warsztaty dla rodziców i rodziców z dziećmi:
MAŁA SZTUKA – jak wspierać dziecko w swobodnej twórczości plastycznej – prowadzenie Anna Chruściel – ZAPISY
„Matematyka i Robotyka z bliska” – prowadzenie Ula Pastwa – ZAPISY (rodzice dzieci w wieku szkolnym)
Warsztaty dla dzieci – atrakcje Podkarpacia – mapa miejsc, które dzieci znają i wskazują dla innych – prowadzenie Gertruda Tęcza – Staroń
WARSZTATY CYRKOWE DLA DZIECI – prowadzenie Figaro – Marcin Fornal – ZAPISY (dzieci w wieku szkolnym)

Ponadto animacje dla dzieci, spotkanie przy kawie i punkt informacji o domowej edukacji i przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc na warsztatach ograniczona – konieczne zapisy mejlowo: fundacja@byc-blisko.pl
(mejl powinien zawierać: tytuł warsztatu, informacje kontaktowe rodzica, wiek dziecka) – zgłoszenie jest deklaracją udziału w wydarzeniu, w razie zmiany planów proszę o szybką informację o rezygnacji żeby nie blokować miejsca.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to prosimy o kontakt w wiadomości PRIV lub telefonicznie 660594228 (wyłącznie w godzinach popołudniowych).

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018 -2019” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”, „Fundacja Przestrzeń Lokalna”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *